Як похвалити дівчину, 9 принципів: правила і стратегії

Відносини

Слова похвали, подяки, схвалення викликають у жінки та дівчини приємні почуття, у неї підвищується самооцінка, поліпшується настрій. Як похвалити дівчину, щоб вона стала кращою не тільки духовно, а й зовні, саме похвальні промови за певні заслуги роблять людину красивішою і приємнішою.

Але і хвалити потрібно правильно, це має йти від серця, тільки так слова зможуть справити належний вплив, викликати у людини позитивні почуття. А лестощі ні до чого доброго не приводять, а з часом у дівчини може розвинутися негативне ставлення до вас. Щирі слова подяки, вираження істинної любові здатні повністю змінити жінку на краще.

Що таке похвала? Позитивна емоція!

Щира похвала – схвалення, вихваляння, комплімент, піднесення людини за її добрі вчинки, успіхи, справи, красу. Це все робить її набагато кращою, як у фізичному, так і духовному плані.

Але висловлення подяки має йти від серця, не потрібно лестити, робити компліменти лише для того, щоб привернути дівчину до себе, змусити її зробити щось, що буде вигідним для вас. Це ні до чого доброго не призведе.

Прояв позитивного ставлення до жінки, дівчини зможе істотно поліпшити життя. Поступово підвищиться настрій, з’явиться бажання і прагнення творити більше, що вже зробили. Усе погане й негативне піде на спад і поступово повністю зникне.

Варто виділити основні призначення похвали:

  • Вона створює позитивний імідж, підвищує самооцінку;
  • Забезпечує тепле емоційне спілкування з іншими;
  • Формує безконфліктні ситуації в спілкуванні;
  • Надає позитивного настрою, підвищує сили для подальших дій, вчинків;
  • Покращує настрій.

Чому важливо хвалити дівчину, 5 причин

Виділяють п’ять причин, чому важливо хвалити дівчину:

  1. Той, хто хвалить, отримує більше того, кого хвалять. Почувши слова подяки, компліменти, дівчина відчує прилив сил, їй захочеться те ж саме сказати у відповідь. Вона прагнутиме повторити поведінку, роботу, дії, які призвели до похвали. І це стане потужним засобом для мотивації інших. Це звичайна людська природа.
  2. Похвала змінює ставлення до дівчини. Якщо їй постійно говорити приємні слова, компліменти, дякувати, наголошувати на її достоїнствах, вихваляти за красу, дії, вчинки, то згодом набагато покращиться ставлення до неї. Ви будете найбільш чітко бачити її якості, роботу.
  3. Похвала допомагає дівчині зміцнити всі її найкращі якості. Кожному потрібна позитивна підтримка. Вона насичує силами, підвищує енергію, мотивує на вдосконалення себе, на боротьбу з негативними сторонами в характері. Щоб зрозуміти, як це відбувається, можна розглянути приклад: жінка худне, намагається поліпшити тіло, стати красивішою, а оточуючі, помічаючи це, постійно її хвалять, кажуть їй, що вона стала кращою, всіляко підтримують добрими словами. Усе це заряджає її позитивною енергією, силами, змушує далі дотримуватися правильного харчування та здорового способу життя.
  4. Похвала підвищує самооцінку двох людей – того, хто хвалить і того, кого вихваляють. У цей момент позитивні почуття наповнюють обох, а вони посилюють упевненість, сміливість у собі. Усе це благотворно вплине на дії, вчинки, ставлення до інших.
  5. Компліменти, подяка, схвалення, вихваляння – позитивні почуття, які заражають організм світлою і позитивною енергією. Якщо їх регулярно використовувати на адресу дівчини, яка вам симпатизує, приміром, вихваляти її за роботу, готування, вчинки, то це істотно поліпшить життя. Ви зможете радіти простим речам, будете захоплюватися буденним.

Правила і стратегії похвали. 9 принципів

Похвала і компліменти мають бути щирими і правдивими, про це скаже вам кожен психолог. Не потрібно прибріхувати, фальшивити, наговорювати просто, щоб привернути до себе дівчину. Рано чи пізно все розкриється, і в підсумку людина більше не буде вам вірити, а також вона перестане спілкуватися і буде постійно вас уникати.

Хвальби потрібно вчитися, щоб вона стала не просто словами, а справжньою зброєю, яка зможе істотно поліпшити життя, ставлення до інших, підвищити самооцінку.

Добрі слова мають сприятливий вплив на духовний і зовнішній стан. Дівчина, яка часто чує заслужені компліменти, завжди прагне стати кращою, вона вдосконалюється, але при цьому від неї постійно виходить позитивна енергія.

1. Нічого не вийде без щирості

Як було згадано вище, похвала і компліменти мають бути справжніми, щирими, вони повинні йти від серця. Якщо в словах звучатиме фальш, неправда, то вони суттєво зіпсують перше враження, матимуть зворотний ефект. Вони звучатимуть награно, дівчина зможе відразу здогадатися, що це лестощі.

Якщо не віриш у те, що говориш, то краще промовчати. Дурні підкати, підлизування з метою прихильності представниці прекрасної статі можуть істотно погіршити ситуацію, вона просто перестане спілкуватися.

2.Правильний підбір слів

Варто уникати штампів, заїжджених фраз, а вже тим більше не варто брати за основу вірші, компліменти з інтернету. Дівчата часто чують на свою адресу лісові слова, їх хвалять за їхню роботу, гарну зовнішність, приготування їжі та інші вчинки, тому багато компліментів для них знайомі.

Якщо хочеш бути щирим, висловити позитивне ставлення до неї, так, щоб вона зрозуміла, що це правда, то варто правильно підібрати слова. Краще сказати їй усе, що думаєш про неї, щирий погляд, тепла мова викличуть у неї радість, доброту, захоплення.

Вона справді повірить в похвалу, сприйме її серйозно, і у відповідь проявить таке ж ставлення. І головне дівчина постарається наступного разу порадувати, здивувати, вона з кожним разом буде ставати все кращою і кращою.

3. Не варто забувати про інтонацію

Хвалебні промови не можна бубоніти, говорити тихо або про себе. Під час їхньої вимови голос не повинен затинатися, тремтіти, це відображає невпевненість, сумніви. У підсумку дівчина може засумніватися в щирості сказаного, вона вважатиме, що все це неправда, обман, лестощі.

Бажано попередньо прорепетирувати те, що потрібно буде сказати. Але якщо слова йдуть від серця, то під час їх вимови не повинно виникати складнощів. Виправдана похвала за заслуги має звучати чітко і голосно.

4. Завжди має бути міра

Досить сказати один раз і кілька слів, щоб людина зрозуміла, що її похвалили, схвалили, подякували. Навіть у цій справі має бути міра, інакше добра справа може перетворитися на не таку вже й добру. Зловживання – це завжди погано, навіть якщо це стосується позитивних слів.

Коли слів хвальби, подяки стає дуже багато, вони втрачають свою силу, починають працювати проти вас. Краще за одну розмову чи навіть день робити по одному невеличкому компліменту, який має звучати правдиво і щиро. Цього буде достатньо, щоб дівчині стало приємно і в неї покращився настрій.

5. Припиніть порівнювати

Не потрібно постійно порівнювати дівчину з іншими, це суттєво знижує її самооцінку. Ось яскравий приклад: “Ти сьогодні виступила з доповіддю краще за всіх!”. Ця промова містить більше негативу, вона насамперед знецінює виступи інших людей, які також старалися, викладалися перед аудиторією.

Крім цього, вона завжди нагадуватиме дівчині, що вона не завжди буде найкращим промовцем, це розвиває в ній почуття незручності, знижує впевненість. Така оцінка позбавляє душевної рівноваги.

Якщо ви хочете надихнути людину, похвалити, зробити приємне, то не варто її порівнювати з іншими. Фраза “Ти сьогодні була кращою за всіх!” доводить, що ваше захоплення залежить від результатів на тлі інших. Краще виділіть її переваги, підкресліть те, що вона зробила добре, підтримайте її.

6. Хваліть на людях

Якщо дівчина працює в колективі й постійно виконує всі свої обов’язки, то її обов’язково потрібно хвалити, підбадьорювати, це буде її мотивувати на подальшу плідну роботу. І краще вихваляти перед іншими колегами, показувати їм, що їхня співробітниця справді заслуговує на компліменти, подяки.

Це не тільки поліпшить настрій дівчини, підвищить її працездатність, розвине в ній самовпевненість. Вона також старатиметься для колективу, стане надійним товаришем, працівником. І це позитивно відіб’ється на персоналі, він стане більш згуртованим, поступово всі почнуть допомагати один одному, хвалити і робити компліменти.

7. Не забувайте про причину

Дівчина має знати причину, через яку її хвалять. Не потрібно просто говорить їй компліменти, хороші слова, у підсумку це звучатиме як лестощі, обман. Обов’язково потрібно сказати, за що саме ви вирішили похвалити дівчину, яка причина стоїть за цими теплими словами подяки.

8. Вибирайте правильний час

Красиві слова і компліменти, які будуть сказані в невідповідний час, можуть не надати належного ефекту. Вони можуть бути почуті не до кінця, і вийде, що ви просто даремно старалися.

Варто підібрати момент, коли дама не надто зайнята відповідальною справою. Вона має бути в гарному настрої, налаштовувати на спілкування. Інакше ваша промова може бути не почута, а іноді й зовсім мати зворотну дію.

9. Пам’ятайте про посмішку

Підносити компліменти, слова подяки необхідно з радістю, посмішкою на обличчі. Якщо в цей момент обличчя буде безпристрасним і без емоцій, то і мова здасться обманом і не матиме належного ефекту. Але посмішка має бути правдивою і щирою, щоб похвала не виглядала, як насмішка.

Перераховані вище правила допоможуть зробити похвалу для дівчини правильною і щирою. Важливо все попередньо продумати, проаналізувати слова, які збираєтеся сказати дамі. Вони повинні йти від серця, відображати все те, що твориться на душі.

А награність, надмірне вихваляння ні до чого доброго не приведе, воно зіпсує ставлення до вас, дівчина зрозуміє, що все це неправда і просто більше не захоче з вами розмовляти й робити щось хороше. Але сподіваюся, що не захоче, бо Ви тепер знаєте, як похвалити дівчину.

Оцініть статтю
Обери Успіх!