Енергетика людини та способи її розвитку

Саморозвиток

Що це? Енергетика людини безпосередньо впливає на її життя – здоров’я, стосунки, успіх. Енергетичні потоки надходять в організм ззовні і проходять через тіло. Від того, йдуть вони вільно чи стикаються з перешкодами, залежить стан людини.

У чому важливість? У результаті енергетична оболонка отримує позитивний або негативний заряд. Одночасно відбувається обмін енергіями з іншими людьми. І що сильніше від людини йде позитив, то краще для всіх. Тому важливо розвивати й посилювати свою енергетику.

Потоки енергетики людини

Ще з часів глибокої давнини люди знали: потоки енергії у світі циркулюють, бо всі матеріальні тіла мають свою силу й потужність для цього. Відбувається енергообмін між живими й неживими тілами природного світу.

Енергетика організму людини влаштована таким чином, що впливає на здоров’я, настрій, успіх. Вона безпосередньо пов’язана з тим, що ми можемо почуватися сповненими сил в одні моменти життя і виснаженими, пригніченими в інші.

Усередині людини міститься тонка й тендітна система, в якій і відбувається циркуляція енергії. Ця структура пронизує все тіло і складається з двох протилежних потоків, що проходять енергетичними каналами у висхідному та низхідному напрямках.

Інший виходить із космосу. Через центр на тімені космічний енергетичний потік пронизує тіло в напрямку вниз, до пальців рук і стоп.

Таким чином, систему енергетики людини вибудовують у нас усередині енергії космосу й землі. Разом вони складають нашу ауру, тобто енергетичну оболонку кожного тіла.

Усе свідоме життя ми повинні прагнути до того, щоб енергетична система перебувала в нормі. Потоки повинні мати можливість вільно, безперешкодно циркулювати всередині тіла. Варто знати, що за найменшого збою нашої енергетичної системи ми отримуємо проблеми зі здоров’ям у тілі чи психіці, переживаємо емоційні сплески, і все це не може не позначатися на наших стосунках з іншими людьми.

Приклади: коли бракує земної енергії, людина відчуває проблеми в ділянці серця або судинної системи. Якщо трапляється дефіцит космічної енергії, виявляються ураженими суглоби та хребет.

Існують певні дії та прийоми, що дають змогу посилити надходження енергії. Наприклад, ходіння босоніж призводить до активізації основних енергетичних точок на стопах, і ми отримуємо більше земної сили. Інші прості дії, що наповнюють нас космічними вібраціями, – це прослуховування класичної музики, заняття творчістю, медитаціями. Усе назване позитивно впливає на енергообмін в організмі.

Позитивна й негативна енергетика людини

У кожного з нас є свій енергетичний потенціал. Людей за цією ознакою ділять на кілька типів, залежно від того, як у них виходить виробляти, накопичувати енергію або ділитися нею.

Загалом є індивідууми з поганою та хорошою енергетикою.

Люди позитивно чи негативно впливають одне на одного своїм біополем. Віддаючи, роблячи щирі добрі справи, ми те ж саме отримуємо у відповідь. При цьому наше здоров’я стає міцнішим, а життя радіснішим і щасливішим. До людини з позитивною енергетикою тягнуться близькі й чужі люди, адже з нею поруч комфортно перебувати.

За тим самим принципом працює погана енергетика людини: не тільки впливає на її власне нездорове самопочуття, а й змушує людей, які перебувають із нею поруч, відчути тривогу, пригніченість, дискомфорт. Якщо своя енергетика при цьому слабка, то легко починають відчуватися й нездужання.

Жінки й чоловіки з негативною, руйнівною енергетикою погано впливають буквально на все, що знаходиться поруч: як на людей, так і на предмети. Від них одні неприємності! Гармонії вони не випромінюють ні для себе, ні для навколишнього світу.

Вплив енергетики на людину багато в чому визначає її повсякденне існування. Якщо вона позитивна, то життя складається гранично гармонійно, стосунки з оточенням формуються виключно позитивні. Від такої людини не отримаєш підступу, обману в будь-чому, вона не завдає шкоди. Це люди відкриті, зрозумілі, симпатичні й такі, що викликають довіру.

Якщо ж людина від природи носій негативної енергетики, то слід від неї чекати шкоди або дрібних, прикрих неприємностей. Зазвичай це заздрісні, брехливі особистості. Вони агресивні й недоброзичливі. Таким чином, вони не тільки токсичні для самих себе, навіть спілкування з ними завдає шкоди оточенню.

Біоенергетика в кожного з нас своя: є негативна й позитивна. І незалежно від цього розрізняють ще підтипи. Енергетика людини визначає її можливості, потенціал, характеристики, що, звісно, впливає на стосунки з іншими людьми та навколишнім світом.

Розрахунок енергетики людини за датою народження

Кожній людині важливо знати свої особливості, щоб з успіхом здійснювати власні плани, знаходити друзів і краще розуміти людей зі свого оточення. Можна розрахувати енергетику людини за датою народження, для цього використовують нескладну формулу. Перемножують дату числа і місяця народження на рік.

Усі цифри отриманого числа підсумовуємо і бачимо результат.

Припустимо, ви народилися 7 квітня 1988 року.

Розрахуємо за цією датою енергетику:

  • місяць/день *×рік, тобто 407 * 1988;
  • 407 * 1988 = 809 116;
  • 8 + 0 + 9 + 1 + 1 +6 = 25.

Середнім показником енергетичного потенціалу вважається діапазон від 21 до 30 пунктів.

Якщо результат менший за 21, перед нами людина, яка свідомо чи ні прагнутиме віднайти енергію, якої бракує, тобто “підзарядитися” від оточуючих. Часто вона не надто щаслива в коханні, хоча це не аксіома.

У людей з мульною енергетикою значення це перевищуватиме 35 пунктів. Такі особистості здатні ділитися силами з іншими, бо самі легко підживлюються з космосу. Самотніми вони практично ніколи не бувають, оточуючі до них тягнуться, підсвідомо відчуваючи потужний енергетичний потенціал.

Не засмучуйтеся, якщо виявили, що від народження вам дана низька енергетика. Адже на долю людини впливають не тільки дата й час її народження! Навколо достатньо прикладів того, що люди, які народилися в один день, проживають абсолютно різні життя, іноді їхні шляхи, характери та схильності прямо протилежні.

Вплив людини на свою енергетику

Рівень енергії може посилюватися або ставати слабшим, його можна зберігати, зміцнювати й підвищувати, якщо володіти необхідними для цього знаннями. Коли в житті багато чого не ладиться, триває смуга невдач, а сили закінчуються, час потурбуватися про розв’язання проблем. Які ж основні моменти впливають на енергетику людини?

Згідно з психокосмоенергетикою, ми втрачаємо або набуваємо сили залежно від того, куди спрямовуємо енергію: в минуле, сьогодення чи майбутнє. Зупинимося на подробицях.

Минуле

Думки більшості з нас звикли чіплятися за минуле: триматися якихось дорогих людей, які вже пішли, подій, які не змінити. Пам’ять змушує нас заново переживати вчинки, свої та чужі, придумувати: а що було б, якби все склалося інакше. Так ми втрачаємо життєву силу, вона розсіюється в порожнечі безповоротного. Від цього, загалом-то, ні шкоди, ні користі.

Однак якщо ми підключаємо емоції, дуже сумуємо або пристрасно бажаємо щось у минулому змінити, ми витрачаємо сили, роблячи себе слабкішими енергетично.

Окремо треба згадати про випадки, коли помер близький. Важкі постійні переживання, якщо тривають довго, згубні для живої людини, хоча це цілком зрозуміла реакція. Печаль має бути світлою, змиритися з втратою – найправильніше. Душу, до якої ви так прив’язані, слід відпустити в інший світ, зв’язок із царством мертвих вас здоровішими не зробить. Тож жити в минулому не тільки погано, це небезпечно.

Якщо ми постійно і з негативом згадуємо когось, хто заподіяв нам біль, відбувається відтік життєвої сили. Енергетика іншої людини в цьому разі теж страждає.

Справжнє

За будь-яких сильних емоцій ми витрачаємо енергію. Не має значення, позитивні вони чи негативні – ми в такий момент стаємо слабшими, і потім потрібне відновлення. Можна сказати, що саме життя – наш головний провокатор у цьому сенсі. Тож, проживаючи його, бережіть себе від надто яскравого прояву почуттів, залишайтеся мудрими та стриманими, зустрічаючись із болем чи щастям.

Майбутнє

Концентруватися виключно на майбутніх подіях, планах і завданнях – теж означає відправляти всю енергію не туди. Акцентуючись на майбутньому, ми підключаємо сильні емоції, мріємо, бажаємо, щоб це збулося або щоб якесь горе нас оминуло. Це шкодить енергетиці. Треба навчитися якомога реалістичніше дивитися в майбутнє: щось на нас там чекає неминуче, а чогось ми за всього бажання не отримаємо ніколи.

Підвищення енергетики людини

Енергія різного характеру та змісту наповнює світ і безупинно перетікає від одного об’єкта до іншого. Кожен із нас за бажання здатний керувати собою в цьому сенсі, а також впливати на енергетику іншої людини. Ми можемо не просто збирати в собі певну енергію, а й змінювати її, спрямовувати на інших, усвідомлювати й контролювати вплив навколишніх сил.

Енергетична сила людини – це сума всіх її духовних устремлінь, які підтримують цілісність системи, не допускаючи втрат, шкідливих для духу й тіла.

Енергетична оболонка людини відіграє роль захисту, від неї залежить рівень нашої вразливості перед атаками важкої, поганої енергії. Мало хто цікавиться цією темою, а в підсумку витрачають сили даремно, не розуміючи, чому так ослаблені день у день.

Абсолютно всі сфери людського життя пов’язані з енергією, яка циркулює і має вирішальне для нашої долі та нашого здоров’я значення. Саме тому першим кроком на шляху до духовного розвитку є розуміння й усвідомлення себе й тих, хто нас оточує, не тільки як реальних особистостей, а й як згустків енергії.

Рівень енергетики людини можна підвищити, якщо замислитися над переліченими нижче аспектами й намагатися жити відповідно до них:

  • Без духовного розвитку, розкриття талантів, усвідомленості вдосконалюватися не вийде. Для розкриття власного потенціалу потрібно намагатися покращувати особисті якості, більше уваги приділяти своєму я. Вчіться прислухатися до власних почуттів та емоцій, звертати увагу на свої реакції. Займайтеся більше саме тим, до чого у вас народився жвавий інтерес, що приносить вам натхнення. Людина, яка знайшла собі справу до душі, досить швидко знаходить внутрішню гармонію.
  • Різні техніки допомагають розвинути та зміцнити енергетику: медитації, самонавіювання, контроль над емоціями з метою управління внутрішньою силою, езотеричні прийоми.
  • У наш час люди часто перевантажують себе роботою і терміновими справами, метушнею. Це може довести до виснаження. Легко не помітити, що сили закінчуються, і потрібна перерва. Так виходить у тих, хто неуважний до себе, занурений у роботу й побут, хоче швидше досягти успіху. Енергетика людини потребує відпочинку і поповнення сил, тому в жодному разі не можна бути до своїх потреб безжальним.
  • Улюблені заняття – прекрасний спосіб зміцнити енергетику. У такі моменти нас натхнення і задоволення повністю заповнює відчуття радості, нам байдуже, скільки часу зараз і які проблеми нас оточують у житті. Стан потоку, окриленості – такого має зазнати хоч одного разу кожен. Хобі – засіб проти втоми.
  • Фантазії, радісні моменти допомагають нам розвиватися. Позитивні емоції посилюють енергетику, тому метою кожного дня потрібно зробити роботу з внутрішнім негативом.

Об’єднуючись з однодумцями, допомагаючи іншим, ми примножуємо силу. Замикаючись у собі та залишаючись егоїстичними, втрачаємо свої можливості.

Наші думки завжди транслюють якусь інформацію у світ, і від внутрішніх моральних якостей людини залежить, негативна вона чи позитивна. З духовно-моральних аспектів починається вся наша життєва сила. Енергетика організму людини посилюється тоді, коли вона має мету в житті й наполегливо рухається до її досягнення. Адже люди самі притягують у свою долю те, про що багато думають і мріють.

Великий французький драматург Мольєр писав: “Ми відповідальні не тільки за те, що робимо, а й за те, чого не робимо”. У цих словах – натяк на нашу розумову діяльність, яка завжди змушує нас робити вибір. Таким чином, життєва сила починається з думки, з готовності діяти.

Оцініть статтю
Обери Успіх!